Satış Sözleşmesi | Dijital Tescil | E-Ticaret Çözümleri

Ödeme

Yazılım ücreti, kurulumdan önce müşteriden talep edilmektedir. Yazılımda yıllık kiralama ücreti ve aidat ödemesi yoktur.

 

Lisanslama

Satın alınan yazılım, alan adına (domain) lisanslanan bir yazılım olduğundan dolayı ücret iadesi, domain adı değişimi veya satış iptali yapılamamaktadır.

 

Lisansın Kullanımı

Yazılım lisansını sadece belirtilen alan adı (domain) için ödemeyi yapan şahıs / kurum kullanabilir, bunların dışında hiç kimseye veya kuruma devredilemez, satılamaz ya da herhangi bir şekilde kullanımına sunulamaz.

 

Teknik Destek

Teknik destek, yazılımdan kaynaklı oluşabilecek sorunları ve yazılım kullanımı hakkındaki bilgilendirme taleplerini kapsamaktadır. Bu hizmet sadece mail ve ticket üzerinden sağlanmaktadır. Teknik destek süresi, yazılım satın alındıktan itibaren 12 ay süre ile geçerlidir. Bir sonraki yıl teknik destek ücreti yıllık 400 TL + KDV olacaktır.

 

Yedekleme ve Verikaybı

Dijital Tescil sunucularında barınan yazılımlar günlük olarak firmamız tarafından yedeklenmektedir. Müşterilerimizin  kendi VDS sunucularında barınan yazılım paketleri yedekleme, veri ve dosya güvenliği müşterinin sorumluluğundadır. DijitalTescil, herhangi bir şekilde yedekleme ve veri güvenliğinde oluşacak sorunlardan dolayı sorumlu tutulmayacağını açıkça bu sözleşmede belirtmiş ve müşteri bu durumu kabul etmiş sayılır.

 

Kullanıcı Taraflı Düzenlemeler

Yazılım dosyalarının (PHP) tümü şifreli olarak, temaya ait TPL dosyalarının tümü açık kaynak kodlu olarak gönderilmektedir. Tema üzerinde değişiklik yapabilmek için müşterinin HTML/CSS bilgisi olması gerekmektedir. Internette konu ile ilgili bir çok hazır döküman olup, HTML/CSS programlama konusunda teknik destek verilmemektedir. Müşteri kendi çalışmaları sonucunda sisteme modül dahil etmeye çalışır veya bir şekilde sistem yapısı üzerine etki edecek değişiklikler yaparsa yazılımla ilgili hiç bir şekilde teknik destek sağlanmaz ve yazılımın sorunsuz çalışması ile ilgili verilen garanti devre dışı kalır.

 

Copyright Etiketi Kaldırma

İzinsiz olarak temada ve kaynak kodlarda yer alan DijitalTescil  ifadesinin kaldırılması yada değiştirilmesi durumunda teknik destek hizmeti iptal edilir ve hiç bir şekilde müşteri hak iddaa edemez. İş ortağımız olarak hizmet veren firmalar "DijitalTescil & İş ortağı firma adı" footer da yer alacaktır.

 

Yazılım Kullanımı

DijitalTescil yazılım paketlerinin hangisini almış olursanız olun yazılım içerisinde hazır olarak gelen tema ve çalışan kodlar üzerinde herhangi bir hak sahibi olamazsınız. Dijital Tescil size sadece paketin kullanım hakkını verir. Dağıtamaz, kopyalayamaz, şifreli kodları kırma girişiminde bulunamaz ve kodlar üzerinde hiçbir hak talep edemezsiniz. Satın almış olduğunuz yazılımlar üzerinde size sunulan temada yapacağınız değişiklikler konusunda DijitalTescil üzerinde kesinlikle herhangi bir hak ve sorumluluk talep edemezsiniz. Sistemi kullandığınız süre boyunca tüm sorumluluk müşteriye aittir.

 

Sipariş İptali ve Alan Adı Değişikliği Talebi

DijitalTescil yazılımlarını herhangi bir domain'e kurdurduğunuzda dijital bir yazılım olduğu için siparişinizi iptal edemezsiniz. Kullanıp kullanmama konusunda tercih müşteriye ait olduğundan DijitalTescil kurulum yapıldığı andan itibaren iş akti gerçekleşmiş sayılır.

DijitalTescil.com’dan hizmet alan tüm müşteriler bu sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Mobil Uygulamamız Yayında !

Şimdi mobil uygulamamızla cebinizdeyiz.

Dijital Tescil Android Uygulamamız Dijital Tescil App Uygulamamız Yakında