Hakkımızda | Dijital Tescil | E-Ticaret Çözümleri
Biz Kimiz ?

Dijital Tescil, 2010 yılından beri faaliyet gösterdiği e-ticaret sistemleri satışını yapmaktadır. Büyümek ve hedeflerini daha ileriye taşımak isteyen firmalara e-ticaret sistemleri hakkında çözümler sunarak onların hem ülke hem de dünya üzerinde daha iyi bir konum almasını sağlamaktayız.


Müşterilerimiz ile bizzat ilgilenerek hazır e-ticaretlerimizi profesyonel çalışanlarım tarafından güncelleyip onlara daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmaktayız. Yapmış olduğumuz e-ticaret sistemlerinde alt yapı ve teknik destek konusunda ileri düzeyde hizmet vermekteyiz.


Uygun fiyat politikamız, müşterilerimizin istediği ve firmalarının var olduğu piyasayı analiz ederek onlara en uygun ve en kaliteli e-ticaret sistemlerini sunuyoruz. Böylece daha kaliteli bir hizmet sunmasını sağlıyoruz. Ömür boyu lisans  var olan e- ticaret sistemlerimizde müşterilerimizin tasarım konusunda yıllık ödeyecekleri kiralama bedelini de ortadan kaldırıyoruz.
Müşterilerimiz ile birebir yapmış olduğunuz irtibat sonunda hazırlamış olduğumuz e-ticaret sistemlerimizi güncel tutarak ilerde yaşayacakları saldırılara karşıda koruma sağlayarak daha kaliteli ve güvenilir bir sistem sunmaktayız.

Hakkımızda

Ekibimiz

Işıl Karabıyık
Işıl Karabıyık

Grafiker

Hale Akdede
Hale Akdede

Satış Temsilcisi

Turgay Karabıyık
Turgay Karabıyık

Yazılım Uzmanı
Mobil Uygulamamız Yayında !

Şimdi mobil uygulamamızla cebinizdeyiz.

Dijital Tescil Android Uygulamamız Dijital Tescil App Uygulamamız Yakında